Docenten NGT

Wil je weten waar je collega’s kunt vinden of ben je juist op zoek naar een NGT docent? Hieronder vindt je contactgegevens van docenten NGT

Drenthe

Flevoland

Friesland

Gelderland
Susan van Braak
Arnhem
Susanvanbraak@gmail.com

Thea Hendriks
Haalderen
Theahendriksrovers@hetnet.nl

Wietske Westra
Apeldoorn
Info@degebarenjuf.nl

Aleth Wormgoor
Nijmegen
A.wormgoor@kentalis.nl

Groningen

Limburg
Senna Houben
Sittard
Info@docentesenna.nl

Noord-Brabant

Adrie Jonkman-Quaak
Haaren
A.jonkman@kentalis.nl

Robin van de Manakker-Vogels
Helmond
Info@gebarenmetrobin.nl

Noord-Holland
Ulrika Klomp
Amsterdam
Info@handzaam-gebarentaal.nl

Overijssel

Utrecht
Geja Fokkert
Amersfoort
Info@handiggebaar.nl

Floor Kateman
Utrecht
Floor.kateman@gmail.com

Jamie Knecht
Amersfoort
Info@jamieknecht.nl

Lise Langeveld
Utrecht
Liselangeveld@gmail.com

Lore Willems
Utrecht
Willems.Lore@gmail.com

Zeeland

Zuid-Holland
Soraya Luijks
Zoetermeer
Info@sorado.nl

Gera Vonk-huisjes
Bergambacht
Info@geravonk-huisjes.nl

N.B. Als vereniging van Levende Talen sectie Gebarentaal stellen wij ons niet verantwoordelijk voor de doeleinden van het volgen van een cursus of de inhoud van een cursus.